„Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, miłość i pieszczoty ze strony człowieka, a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej”
Eugen Skasa-Weis

Polska wersja strony

Należymy do :
FELIS POLONIA     Cat Club Lodz

Aktualności

Wystawa Białystok

12-13 października byliśmy na wystawie w Białymstoku. Ana dostała 2 x CAGCIB, Nikifior w sobotę dostał CAC i tym samym został Championem a w niedzielę otrzymał swojego pierwszego CACIBA ;)

Wystawa Libiąż

Dzisiaj wróciliśmy z wystawy w Libiążu k/Krakowa Nasza Aneczka zdobyła 2 certfikaty na Grand International Championa ;) Debiut miał nasz Nikuś (okazało się, że niesamowity nerwus na stole sędziowskim) otrzymał 2 certyfikaty na Championa! "Mamusia" czyli ja być dumna ;)

Miot F

Mamy nowy miot F! Wesoła 5 kociąt (4 czarne dziewczynki i 1 rudy chłopczyk rodzynek) przyszły na świat 25 sierpnia 2013 roku i czekają na rezerwację.

Kolejny miot w naszej hodowli!

W dniu 12 sierpnia 2013r. przyszły na świat bliźniaki z miotu E. Dwa piękne czarne cętkowane kocurki czekają zarówno na nadanie imion jak i na swoje przyszłe domki. zapraszamy do galerii. Ojcem kociąt jest S*Kitezj-Grad NIKIFOR af Abaz kocur importowany ze Szwecji, a matką Chanel Perła Syberi*PL

Miot D!

Wczoraj w nocy nasza najmłodsza koteczka Ana urodziła dwoje kociąt. Maluchy są piękne, ruchliwe a przede wszystkim zdrowe! Mama czuje się dobrze, maluszki z zapałem piją mleczko i grzeją się w jej ciepłym futerku ;)

Narodziny kociątka ;)

Mija właśnie urodziła jedno śliczne kociątko! ;) Mama i  koteczek mają się świetnie!!!

Wystawa w Olsztynie

W dniach 23 - 24 czerwca  nasze kotki uczestniczyły w wystawie w Olsztynie ,gdzie ku naszej dumie uzyskały następujące wyniki: Nesca - Ex 1, CACIB;  Ana - Ex 1, CAC, BIV, NOM  oraz Ex 1, CAC                                        &nb [...]

Benek zwany Beniutkiem ;)

Wczoraj nasz ostatni kocurek - Benek - pojechał do nowego domku. Smutno nam troszkę... Pociesza nas jednak fakt, że trafił do wspaniałego domu, gdzie będzie miał zarówno kociego jak i psiego przyjaciela. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż każde z naszych kociąt trafiło do kochających, troskliwych opiekunów i wspaniałych domków. [...]

Podziel się:  Add to Facebook Tweet This